Family & Investment

Marzycie o własnym apartamencie w Alpach, ale macie do dyspozycji tylko kilka tygodni, aby z niego skorzystać? Mamy idealne rozwiązanie! Inwestujcie w tak zwane nieruchomości rodzinne i inwestycyjne. Z nieruchomości można skorzystać przez kilka tygodni w roku do rekreacji rodzinnej, i przez resztę roku ją można wynajmować. Idealne wakacje latem i zimą są na wyciągnięcie ręki, jednocześnie zarabiając na wynajmie. Bez zmartwień.

Dla kogo jest to idealne rozwiązanie?

Dla rodzin, które mają wystarczający dochód i szukają okazji na zainwestowanie dodatkowych środków. Dla osób, które się chcą cieszyć swoim apartamentem, ale nie mają czasu do stracenia, które lubią swój komfort i nie chcą się dodatkowo martwić. I wreszcie dla tych, którzy chcą sobie zapewnić bezpieczeństwo finansowe na starość.

Korzyści

• Wakacje w najlepszych alpejskich kurortach w zaciszu własnego domu.
• Możesz tu przyjechać, ale nie musisz. Sprzątanie, zarządzanie, odśnieżanie, wymiana pościeli albo żarówki są zapewnione przez profesjonalną obsługę.
• Regularne dochody z wynajmu w EUR, zwiększanie wartości nieruchomości w czasie. Austriacki rynek nieruchomości od dawna należy do najbardziej stabilnych w Europie.
• Własność nieruchomości za granicą jest dla wielu osób kwestią prestiżu, uznania i wyższego standardu życia.

Jakie są zalety takich projektów? Jest ich kilka.

• Znajdują się w najlepszych lokalizacjach – tuż przy stoku narciarskim, w pobliżu centrum miasta, w pobliżu lodowca, po prostu w centrum akcji. Kuszący pomysł nie tylko dla Ciebie, ale także dla przyszłych gości. I o to chodzi – dochód z wynajmu jest jeszcze wyższy.
• Posiadają pełną obsługę. Zarówno pod względem zarządzania obiektem, jak i wynajmem.
• Obejmują doskonałe udogodnienia (restauracje, wellness, spa, baseny) i usługi hotelowe.
• Są sprzedawane wraz ze wszystkim wysokiej jakości sprzętem i urządzeniami.
• Możliwość zakupu nieruchomości za cenę bez VAT.
• Niskie ryzyko inwestycyjne.

Time-share? Nie!

Nieruchomość jest twoją własnością prywatną i jesteś zarejestrowany jako właściciel w austriackim rejestrze nieruchomości. Ośrodki są przeznaczone do dalszego wynajmu z możliwością częściowego użytkowania własnego. Konkretne warunki różnią się w zależności od projektu. Obowiązek dalszego wynajmu wynika z planu zagospodarowania przestrzennego lub zarządzenia gminy. Dalszy wynajem więc obowiązuje na czas nieokreślony.

Dlaczego to tak jest?

Regiony chronią swoich mieszkańców przed sztucznym podnoszeniem cen lokalnych nieruchomości. Zapobiegają również powstawaniu pustych budynków kupowanych przez zagranicznych inwestorów, z których nikt nie korzysta. Budynki następnie niszczeją, niszcząc otoczenie i psują niepowtarzalny klimat regionu.

Za pomocą tego sprytnego rozwiązania regiony zachęcają do turystyki, która jest korzystna ekonomicznie, umożliwiając cudzoziemcom posiadanie nieruchomości na ich terytorium. Rozwiązanie jest więc korzystne dla obu stron.

Czy kupno nieruchomości za granicą nie jest trudne?

Zakup nieruchomości w Austrii podlega prawu austriackiemu i ma swoją specyfikę, ale cały proces jest zasadniczo podobny do polskiego. Umowy sporządza austriacki prawnik w języku niemieckim. Zapewniamy naszym klientom tłumaczenie na język polski. Zapewniamy również komunikację z deweloperem, austriackim prawnikiem, notariuszem i wynajmującym. Zapewnimy również kontakty na lokalnych doradców podatkowych lub banki. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu w sprzedaży nieruchomości za granicą przeprowadzimy Cię bez trudności przez cały proces.

Co jest ważne dla kupujących?

Ten system nie jest niczym nowym. Sprawdza się w Austrii już od 10 lat. Właśnie ten wyrafinowany systemu oznacza dla inwestorów gwarancję dobrze zainwestowanych środków. Zainwestuj już dziś. Zapraszamy do kontaktu.