Kontakt

David Katrenčík
Kierownik ds. sprzedaży i marketingu
Pośrednik w obrocie nieruchomościami

Tel: +48 603 802 142
Email: info@rellox.pl
www.rellox.pl

 

 

RELLOX
Na Strži 2102/61a
140 00 Prague 4
Czech Republic
www.rellox.pl
www.rellox.com

Firma jest zarejestrowana w Rejestrze Handlowym prowadzonym przez Sąd Miejski w Pradze, Sekcja C, Rejestr 99306, pod numerem NIP CZ27140130.

Rellox jest największym sprzedawcą zagranicznych nieruchomości działającym w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 roku pomagamy klientom bezpiecznie inwestować w nieruchomości zagraniczne i spełniać ich marzenia.

Oferujemy nieruchomości w górach, nad morzem lub w metropoliach w wielu krajach świata. Naszymi klientami są głównie obywatele Czech, Słowacji, Polski, Węgier, Rumunii i innych krajów Europy Środkowej i Wschodniej. Jesteśmy preferowanym partnerem zarówno dla dużych międzynarodowych firm deweloperskich, jak i lokalnych deweloperów mniejszych projektów.

Rellox jest członkiem niezależnego na całoświatowego stowarzyszenia non-profit AIPP – Association of Property Professionals, zrzeszającego specjalistów w dziedzinie kupna i sprzedaży nieruchomości zagranicznych. Dobrowolnie przestrzegamy najwyższych standardów w tej konkretnej dziedzinie sprzedaży nieruchomości.

Cieszymy się na naszą współpracę. Zapraszamy do kontaktu.