O projekcie

Przedstawiamy nowy kompleks apartamentów z panoramicznym widokiem na jezioro Zeller See i centrum Zell am See, które znajduje się zaledwie kilka minut spacerem od hotelu. Kolejka linowa trassXpress, która jest bramą do narciarskiego i pieszego raju popularnego kurortu alpejskiego, znajduje się w odległości spaceru. Projekt został zbudowany przez uznanego dewelopera z 10-letnim doświadczeniem na rynku austriackim, który może pochwalić się wieloma udanymi projektami. Dla inwestora jest to gwarancja jakości i bezpiecznego alokowania środków.

Apartamenty na sprzedaż na własność prywatną

Projekt składa się łącznie z 4 budynków z 31 apartamentami, które są zbudowane na zboczu nad jeziorem Zeller See. Podczas planowania projektu nacisk położono na luksus i komfort dla Ciebie i Twoich gości. We wnętrzu i na zewnątrz wykorzystany zostanie wysokiej jakości materiał, a fasada domu będzie ozdobiona kamieniem naturalnym i drewnem. Projekt zostanie zbudowany w typowym alpejskim stylu.

Kompletne wyposażenie, prywatna sauna, luksus i komfort

Apartamenty zostaną przekazane nowym właścicielom, w pełni umeblowane i wyposażone, tak aby można je było natychmiast wynająć. Wyposażenie obejmują wysokiej jakości podłogi z ogrzewaniem podłogowym, designerskie wyposażenie sanitarne i kuchnię ze wszystkimi urządzeniami. Ponadto każdy apartament ma własną saunę z ziołami z Parku Narodowego Wysokie Taury. Możesz wybrać materiał i kolor spośród kilku pakietów mebli. Właściciele mogą również korzystać z pralni z suszarnią, przechowalni nart z szafkami i suszarką do butów. Właściciele mają do dyspozycji także komórkę, w której można przechowywać swoje rzeczy osobiste.

Usługi hotelowe najwyższej jakości

Zarówno Państwo, jak i Państwa goście, podczas swoich pobytów będziecie mogli skorzystać z usług kompleksu jak na przykład śniadanie do pokoju, shuttle service, bezpłatne Wifi, bezpłatny parking, codzienne sprzątanie, usługi recepcji, możliwość przyjazdu i wyjazdu dowolnego dnia, stacja ładowania dla samochodów elektrycznych oraz innych usług. Na terenie kompleksu do dyspozycji będzie fitness oraz mniejsze lobby/bar.

Doskonała infrastruktura

Ośrodek wznosi się majestatycznie na wzgórzu tuż nad centrum Zell am See. Jest to spokojna lokalizacja zapewniająca dużą prywatność, ale w pobliżu jest wiele sklepów, dobrych restauracji i usług oferowanych przez zabytkowe centrum. Niedaleko znajduje się również popularne jezioro do pływania i sportów wodnych, kryty basen i centrum rekreacyjne Zell am See z saunami, łaźnią parową, kabiną na podczerwień i masażami. Naprawdę niezwykłe doświadczenie oferuje sąsiedni Kaprun z jego luksusowymi łaźniami termalnymi i najwyższej klasy 4* Tauern Spa Kaprun. Rozległy kompleks obejmuje 12 basenów, 10 różnego rodzaju saun, łaźnię parową oraz odkryty basen ze słoną wodą z widokiem na lodowiec.

Rozmaity świat doświadczeń latem i zimą

Jezioro – góry – lodowiec. Żaden inny region nie oferuje tak wyjątkowej kombinacji! Sezon letni i zimowy można tu wykorzystać w 100%. Obszar ten należy do najstarszego parku narodowego Austrii – Hohe Tauern – zróżnicowanego obszaru pełnego dziewiczej przyrody na obszarze ponad 1800 km² z najwyższą górą Austrii Grossglockner. Sportowcy, rodziny z dziećmi i wcześniej urodzeni będą zadowoleni. Niezliczone szlaki piesze i rowerowe, 18-dołkowe pola golfowe, fantastycznie przygotowane stoki na wszystkich poziomach zaawansowania, w tym jazda na lodowcu, snowparki, spa Tauern i rodzinne centrum Maiskogel są w zasięgu ręki. Okolica spodoba się także miłośnikom paralotniarstwa i wspinaczki. Bardzo popularna jest ferrata z widokiem na wspaniały alpejski zbiornik wodny w Kaprun. W pięknym, zabytkowym centrum Zell am See znajduje się wiele sklepów i dobrych restauracji. Wokół jeziora wznosi się romantyczna promenada, idealna do pływania i uprawiania sportów wodnych. Więcej informacji o lokalizacji ośrodka można znaleźć tutaj.

Zapewnione usługi zarządzania i wynajmu

Apartamenty są przeznaczone do sprzedaży na własność, zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego przeznaczone są również do wynajmu z możliwością częściowego użytkowania do własnych celów. Użytkowanie do własnych celów jest możliwe, natomiast dominującym elementem musi być wynajem. Dla właścicieli nieruchomości zapewniony został kompleksowy serwis wraz z administracją i wynajmem nieruchomości, bez kłopotu dla właściciela nieruchomości. Komercyjny sposób korzystania z apartament ma dodatkową zaletę polegającą na zaoszczędzeniu 20% podatku VAT od ceny zakupu nieruchomości.

Szacowany dochód w trzecim roku wynosi około 3,84% ceny zakupu mieszkania, w tym sprzętu i miejsca parkingowego, bez VAT i kosztów dodatkowych. Dochód ten nie uwzględnia oczekiwanych kosztów operacyjnych i jest przed opodatkowaniem. Warunek wynajmu nieruchomości w żaden sposób nie ogranicza możliwości dysponowania własnym majątkiem – tzn. możecie Państwo sprzedać apartament w dowolnym momencie trwania umowy komercyjnego najmu. Więcej informacji na temat warunków wynajmu i własnego użytkowania można znaleźć tutaj.

Termin budowy

Planowany termin rozpoczęcia budowy to jesień 2020 roku. Przewidywany termin zakończenia projektu to grudzień 2021 roku.

Świetna lokalizacja

Region Zell lam See jest łatwo dostępny. Można tu wygodnie dojechać autostradą przez Niemcy lub Czechy. Obecnie nie jest potrzebna winieta  w Niemicach ani Austrii. Salzburg oddalony jest o zaledwie 87 km, a sąsiedni Kaprun z lodowcem tylko 8 km.